Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności » Ok, zamykam
Filtry

NIKE AIR JORDAN 2 RETRO 'WING IT'

834272-103
CENA: 579,00 z podatkiem VAT
649,00
  • Dostępność:Wysyłka w ciągu 48h
  • Rodzaj:Męskie
  • Przeznaczenie:Streetwear / Codzienne
  • Materiał:Mix materiałów
  • Typ:High
  • Kolor:Biały

AIR JORDAN 2 RETRO

Jordan po świetnym sezonie, jako pierwszoroczniak zdobywa nagrodę 'Rookie Of The Year'. Lepszego startu nie można było sobie wymarzyć. Niestety w trzecim meczu jego drugiego sezonu doznał kontuzji pęknięcia lewej stopy. Zablokowało to na pewien okres jego grę, lecz nie wstrzymało produkcji kolejnego modelu z linii 'AIR JORDAN'. Powstają więc Air Jordan II.
Buty zostały zaprojektowane o dziwo, we Włoszech, ponieważ posiadały imitację skóry jaszczurki i chyba było to głównym aspektem przemawiającym za pytaniem: Dlaczego Włochy? Jak każdy dobrze wie, Włoska skóra, to najlepsza skóra :) Air Jordan II, były kolejną podporą i chwytem, który jeszcze bardziej niż można było, rozreklamowały samego Michael'a Jordan'a. Wydając je, był to kolejny krok do umocnienia promocji modelów AIR JORDAN. Jest to drugi model, z tejże kolekcji.

Specyfikacja.

Dokładna data wydania: (Listopad 1986).
Cena: (Grudzień 1986) - 100$ ; (2013) – BRAK INFORMACJI.
Ciekawostka: Jordan w tych butach zagrał w meczu gwiazd. Dodatkowo zdobył on najlepszego strzelca ligi, przekraczając próg 3000 punktów.

 

WE SELL ONLY 100% AUTHENTIC PRODUCTS! OUR SUPPLIER IS NIKE POLAND