Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności » Ok, zamykam

Reklamacje

Reklamacje dotyczące Towarów

1. Basketzone.pl jako sprzedawca odpowiada wobec Klienta z tytułu rękojmi za wady w zakresie określonym w Kodeksie Cywilnym, w szczególności w art. 556 oraz art. 556[1]-556[3] Kodeksu Cywilnego.

2. Reklamacje, wynikające z naruszenia praw Klienta gwarantowanych ustawowo, lub na podstawie niniejszego Regulaminu, należy kierować na adres: Basketzone.pl, Częstochowska 38/52, lok. 613, 93-121, Łódź, sklep@basketzone.pl. Basketzone.pl zobowiązuje się do poinformowania Kienta o zasadności bądź niezasadności każdej reklamacji w terminie do 14 dni.

Klient może skorzystać z załączonego formularza reklamacyjnego: WZÓR DO POBRANIA, jednak nie jest to obowiązkowe.

Basketzone.pl nie jest producentem Towarów. Basketzone.pl nie ponosi odpowiedzialność z tytułu gwarancji sprzedanego Towaru. Producent może ponosić odpowiedzialność z tytułu gwarancji sprzedanego Towaru na warunkach oraz przez okres wskazany w karcie gwarancyjnej. Jeśli dokument gwarancyjny przewiduje taką możliwość, Klient może zgłaszać swoje roszczenia w ramach gwarancji bezpośrednio w autoryzowanym serwisie, którego adres znajduje się w karcie gwarancyjnej.

 

WE SELL ONLY 100% AUTHENTIC PRODUCTS! OUR SUPPLIER IS NIKE POLAND