Rejestracja nowego konta w sklepie

Konto umożliwi Ci dokonywanie szybkich zakupów w naszym sklepie, a także pozwoli na obserwacje stanu Twojego zamówienia. Rejestracja w naszym sklepie jest całkowicie darmowa! Założenie Konta w żaden sposób nie zobowiązuje Cię do zakupów u nas. Zapraszamy!
Po udanej rejestracji otrzymasz wiadomość z potwierdzeniem na swoją skrzynkę pocztową podaną poniżej
Pola oznaczone * są wymagane
Login: *
Hasło: *
Potwierdzenie Hasła: *

Imię:


*

Nazwisko:


*
E-mail: *
Potwierdzenie E-mail: *
Nr Telefonu: *
Nazwa Firmy:
NIP:
Ulica: *
Nr. domu: *
Nr. lokalu:
Kod Pocztowy: *
Miasto: *
Inne dane do wysyłki:

Imię:


*

Nazwisko:


*
Nr Telefonu: *
Nazwa Firmy:
NIP:
Ulica: *
Nr domu: *
Nr Lokalu:
Kod Pocztowy: *
Miasto: *


* Wyrażam zgodę na przetwarzania danych osobowych w celu realizacji umowy i akceptuję Regulamin Sklepu oraz Politykę Prywatności Sklepu

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:
  1. administratorem Pani/Pana danych osobowych jest MISICO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, Nowogrodzka 2c, 92-221 Łódź , NIP: 7282819297, REGON: 367607120. Spółka jest zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowym (KRS) pod numerem 0000683729, prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla Łodzi-Śródmieścia, XX Wydział KRS.
  2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji zamówienia - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  3. odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą podmioty uczestniczące w realizacji zamówienia
  4. posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych,
  5. podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych może skutkować odmową realizacji zamówienia.


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych , w tym danych nie oznaczonych jako obligatoryjne, przez basketzone.pl dla celów marketingowych. Przysługuje Państwu prawo cofnięcia udzielonej zgody w każdym czasie; w tym celu prosimy o kontakt pod sklep@basketzone.pl . Podanie danych osobowych w tym celu jest dobrowolne.

Pola oznaczone * są wymagane