NIKE AIR JORDAN 12 RETRO REVERSE FLUE GAME

CT8013-602
CENA:
W tym VAT
1299,00
US UK CM EUR
Ostatnia najniższa cena: 1299,00zł
Cena początkowa: 1299,00zł
Dostępność:Wysyłka w ciągu 48h
Rodzaj:Męskie
Przeznaczenie:Streetwear / Codzienne
Materiał:Mix materiałów
Typ:High
Kolor:Czerwony

AIR JORDAN 12 RETRO

Czy graliście kiedyś z grypą? Lub może z zatruciem pokarmowym? Jeśli tak, to powinniście wiedzieć, jaki jest stan organizmu, podczas takiego wysiłku. A może całkowicie przypadkowo, graliście wtedy mecz na parkiecie NBA w 1997 roku w Jordan'ach XII ? Jeśli nie jesteś Michael'em Jordan'em, to chyba raczej odpowiedź brzmi "nie". Historia tego buta, pokazuje temperament, oraz charakter twardziela. Ten but ma przypominać wszystkim i dawać znak, że pomimo napotkanych przeszkód, problemów, niepowodzeń, z odpowiednim nastawieniem, z zaciśniętymi zębami i z wielką wolą walki, jesteście w stanie zrobić wszystko. Tak jak nasza powietrzna wysokość - MJ. "Flu Game" w serii przeciwko Utah Jazz - mówi wam to coś? Infekcja układu pokarmowego Jordan'a - aaa, już sobie przypominacie :) ? Choroba, ból, złe samopoczucie, nie przeszkodziło Jordan'owi w wygraniu kolejnego mistrzowskiego tytułu NBA i to wszystko, w AJ XII. Buty, w których w trakcie produkcji użyto włókna węglowego, które bardzo wzmacniają konstrukcję buta i czynią go bardziej stabilnym. Dwukolorowa, asymetrycznie zszyta skóra pokryta cały but, świetnie wygląda, pod względem estetyki, jak i wytrzymałości obuwia. Za system amortyzacji odpowiada Nike Zoom, umieszczony w podeszwie. Dzięki zastosowaniu wysokiej cholewki, nie powinniśmy się martwić w ogóle, o stabilizację stawu skokowego. Model, który został określony mianem "lekarstwa", na wszystko. Infekcja układu pokarmowego, została zwalczona przez AJ XII i to one doprowadziły Jordan'a, do kolejnego tytułu. Jest to dwunasty model, z serii AIR JORDAN.

Specjalizacja.

Dokładna data wydania: (Listopad 1996).
Cena: (Listopad 1996) - 135$
Ciekawostka: Wzór podeszwy został specjalnie ułożony, w kształcie litery "V", aby zwiększyć przyczepność do podłoża. Ta metoda sprawdziła się, w 100%.

Darmowa dostawa na terenie Polski.

Termin realizacji zamówienia to 1-2 dni roboczych.

Dostawa w ciągu 1-2 dni roboczych od momentu otrzymania e-maila z potwierdzeniem wysłania zamówienia.

Paczki wysyłane są kurierem DPD.
ZWROT TOWARU

Klient może zwrócić towar w ciągu 14 dni od daty jego otrzymania.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy należy:

  1. Poinformować nasz sklep o Państwa decyzji drogą e-mailową:  sklep@basketzone.pl ;

  2. Pobrać i wypełnić formularz odstąpienia od umowy; WZÓR DO POBRANIA

  3. Odesłać zakupiony towar z dowodem zakupu na adres:

BASKETZONE.PL, Nowogrodzka 2c, 92-221 Łódź

  1. Umieścić na przesyłce, w widocznym miejscu, napis: ZWROT
     

Ważne!

Zwracany produkt nie może nosić śladów użytkowania.

Pudełko proszę opakować tak, żeby nie uległo zniszczeniu podczas transportu. Proszę nie oklejać pudełka taśmą klejącą.

Termin zwrotu płatności za towar jest dokonywany w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki.

 

Aby dokonać wymiany produktu należy odesłać towar na zwrot zgodnie z powyższą instrukcją, a następnie złożyć nowe zamówienie. 
 

 

FAQ
Sklep Basketzone działa na rynku od 2010 roku, od tego czasu zaufało nam ponad 100000 klientów, a nasz profil na facebook'u polubiło ponad 250000. Specjalizujemy się w sprzedaży obuwia koszykarskiego i streetwear'owego. Możemy pochwalić się tym, ze prawdopodobnie posiadamy w ofercie największą liczbę modeli marki Air Jordan na świecie. Wszystkie nasze produkty pochodzą od oficjalnego dystrybutora i są w 100% oryginalne...